Fotoğrafa tıklayın ve androirc programını play store aracılığı ile telefonunuza indirin.
Türkiye'de birçok insanın sohbet ve chat sitelerine giriş yapmak için kullandığı, türkçe dil desteği bulunan programımız tüm sohbet sunucularına giriş sağlamaktadır.

Android İRC Client Chat Programı

Chat programları arasında güncel ve kaliteli kullanım imkanı sağlayan Android İRC client programı, tüm kullanıcılarına kesintisiz sohbet imkanı sağlamaya devam ediyor. 2020 yılının en popüler mobil muhabbet uygulaması olmayı başaran Android İRC Client, 7’den 70’e tüm topluma hitap eden bir sohbet yeri haline gelmiştir.

Android IRC Client Hizmetleri

Android işletim sistemine sahip mobil telefon, tablet ve bilgisayarlarda hizmet veren chat uygulaması, kullanıcılarına birçok imkan sunuyor.

  • Binlerce kişinin bulunduğu bir alanda canlı sohbet imkanı
  • Özel mesaj gönderme ve çeşitli emoji gönderebilme özelliği
  • Üye olmadan ve herhangi bir ücret ödemeden kesintisiz konuşabilme olanağı
  • Radyo dinleme, DJ olabilme ve binlerce kişiye dilediğin müziği dinletme avantajı

Androirc Üzerinden Chat Yapmak

Android IRC Client uygulaması sayesinde sohbet etmenin yanında dosya aktarımı da yapabilmektesiniz. Bu sayede uygulama üzerinden arkadaşlarınıza, ailenize ve sevdiklerinize merhaba diyebilecek, ya da yeni dostluklar kazanmak adına selam gönderen kişilerle tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Yıllardan bu yana eskimeyen İRC topluluğunun birçok insan tarafından daha önce kullanıldığını hepimiz biliyoruz. Sizler de bu tarz alanlarda bizimle muhabbet etmek ve chat yapmak istiyorsanız hemen girişinizi yapın ve binlerce kullanıcı ile sohbet etmeye hemen başlayın.

Yeni ve Kullanışlı Android Sohbet Programı

Güncel ve yeni bir sistemle sizleri buluşturmaya başlıyoruz, zamanınız var ise sadece 3.9 Mb boyutunda olan sohbet programımızı indirin ve telefonunuzdan eşsiz fırsatlardan faydalanmaya başlayın. Kişilerle konuşabilir, radyo dinleyebilir, arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz ve daha düşük internet bütçesiyle bir arada sohbet edebilirsiniz. Birçok online oyun oynayan kişilerin bir arada oyunlara katıldığı İRC sohbet hız kesmeden tarafımızca daha kaliteli ve kullanılabilir bir yer haline geliyor.

Anroid IRC Client Puanlamaları

Android üzerinde 2010 yılından itibaren piyasaya sürülmüş Android IRC Client uygulaması, Google Play platformu üzerinde toplam 100.000’den fazla indirilmeye sahip olarak karşımıza çıkıyor. 9600 kişiden fazla kullanıcının oylama yaparak puanladığı chat uygulaması, Google Play üzerinden ortalama 2,8 puan alarak en çok tercih edilen iletişim uygulamaları arasına giriyor. Bununla birlikte toplamda 1200 kullanıcının yorumladığı uygulama, her gün binlerce kullanıcısına kesintisiz bir şekilde iletişim kurma imkanı sunmaktadır.

Androirc chat yapmaya başla

Android sohbete başla

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir