Fotoğrafa tıklayın ve androirc programını play store aracılığı ile telefonunuza indirin.
Türkiye'de birçok insanın sohbet ve chat sitelerine giriş yapmak için kullandığı, türkçe dil desteği bulunan programımız tüm sohbet sunucularına giriş sağlamaktadır.

Android IRC Mobil Sohbet

Sosyal medyanın hakim olduğu bu günlerde gerilemesi beklenen ancak hız kesmeden büyüyen chat kültürü mobil cihazlarda yer alan uygulamalar sayesinde daha keyifli bir deneyim edinmenizi sağlıyor. Çok değil kısa bir zaman önce chat yapmak için bir bilgisayara ihtiyacınız varken şimdi ise mobil cihazlardan rahatlıkla chat odalarında sohbet edebilir hatta oyunlar oynayabilir aynı anda bu organizasyonların vazgeçilmezleri IRC Radyolarını dinleyebilir isteklerinizi iletebilirsiniz.

NEDEN MOBİL SOHBET?

Mobil sohbeti sosyal medyadan ayıran bir çok nokta var bunlardan en önemli olanlarına değinmemiz gerekirse.

  1. Üye olma zorunluluğu yok,
  2. Sizden kişisel bilgilerinizi istemez ve yakın akrabalarınızla irtibat kurmak zorunda değilsiniz, 🙂
  3. Sosyal medya demografik bir düzene kurulmuş ağlar olup siz istemeseniz bile bağlandığınız bilgisayarlardan kişilerini eşitleyerek size önerir ya da yakınlarınıza sizi önerir.

Haliyle sosyal medyada iletişim kurduğunuz kişiler aslında zaten irtibat kurduğunuz kişilerdir ve çok sosyalleşmiş olmuyorsunuz, ancak sohbet odalarını kullanarak sosyalleşmek çok daha kolay ve yeni insanlarla tanışmanız daha mümkündür. Ayrıca makalemizin başında belirttiğimiz gibi bunun için bilgisayar başında olmanıza gerek yok, mobil cihazlarınızdan dilerseniz web arayüzü gerek uygulama yükleyerek saniyeler içerisinde sohbet odalarına bağlanarak binlerce yeni insan tanıyarak eşsiz bir deneyim yaşamanız sadece bit tık uzağınızda.

Ayrıca sadece bunlarla sınırlı değil, sohbet odalarında sohbet etmek bu platformların onlarca özelliğinden sadece bir tanesidir. Bunun dışında kelime oyunları, farklı kişilerle okey oynamak, radyo dinlemek ve hatta bu yayınlara konuk olarak günün stresini atmanız mümkündür üstelik ücretsiz ve üyelik gerektirmez.

Bu yazımızın sonunda ise Android kullanıcıları için özel tasarlanmış ve %100 güvenli Android IRC Client programdan bahsetmeye çalışacağız. Android IRC Client en popüler mobil sohbet programı olup yüz binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Sizde Android IRC Client indirerek bu eşsiz deneyimi yaşayın günün stresini atın.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir