Fotoğrafa tıklayın ve androirc programını play store aracılığı ile telefonunuza indirin.
Türkiye'de birçok insanın sohbet ve chat sitelerine giriş yapmak için kullandığı, türkçe dil desteği bulunan programımız tüm sohbet sunucularına giriş sağlamaktadır.

AndroIRC Çevrimiçi Mobil Sohbet

Çevrimiçi Mobil Chat

İnsanların kafa dağıtmak ve muhabbet etmek için seçtiği sohbet siteleri olabiliyor. Kendinize uygun arkadaşınızı mobil cihazlarınız ile bağlanarak sohbet etmek istediğiniz bir alan arıyorsanız burası doğru adrestir. Sizlerin katılımıyla mobil sohbet uygulamamız daha büyük kitlelere ulaşıyor ve binlerce insana sohbet ettirmek üzere sitemizde çeşitli aktivitelere başvuruyoruz.

Bizimle sohbet etmek için yapmanız gereken tek şey Androirc.net adresini ziyaret etmek ve ister mobil uygulamamızı indirerek, isterseniz de sohbet girişimizden hızlı bağlantı kurarak üye olmadan katılım sağlayabiliyorsunuz.

Çevrimiçi kullanıcıların sıklıkla ziyaret ederek sohbet ettiği ve muhabbet ettiği bu alanda sizlerin bulunması kitlemizi daha da artıracak ve sohbet arkadaşınızı bulmanız yönünde kendinize bir fırsat tanımış olacaksınız.

mobil chat

mobil chat

AndroIRC Mobil Chat Programı Nedir?

Mobil chat programımız sitemize özel olarak tasarlanmış cep telefonlarına indirilen bir programdır. Boyutu düşük ve internet tüketimi az olan bu uygulama ile sizler de sohbete katılabiliyor, binlerce kişiyle anlık sohbetler edebiliyorsunuz.

Üye olmadan ve hiç bir çaba sarf etmeden katılabiliyor, istediğiniz insanı seçebilir ve takma isimlerine hitap ederek sohbet edebilirsiniz. Daha sonra tanışarak gerçek isimlerinizi söyleyebileceğiniz bu insanlarla şimdi sohbet etmeye başlayın.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir