Fotoğrafa tıklayın ve androirc programını play store aracılığı ile telefonunuza indirin.
Türkiye'de birçok insanın sohbet ve chat sitelerine giriş yapmak için kullandığı, türkçe dil desteği bulunan programımız tüm sohbet sunucularına giriş sağlamaktadır.

İRC Mobil Sohbet Platformu

Birçok irc sohbet kullanıcısının memnun kaldığı ve sohbet etmek için ziyaret ettiği bu eşsiz ortama katılın ve sohbet platformunda bizimle beraber sohbet etmenin keyfini çıkartın. Arkadaşlarınızla günün her saatinde sohbet edebileceğiniz ve üye olmadan dahi sohbet ortamına katılabileceğiniz İRC sohbet odaları hizmetinden faydalanmak için hemen girişinizi yapın ve kanallarımızda bulunan insanlarla Chat ve sohbet hizmetinden faydalanın. Arkadaşlarınızı davet ederek daha geniş ve büyük kitlelere ulaşacağımızı bilmenizi isterim. Bu sayede binlerce tanıdık ve tanımadık kişi aynı çatı altında aynı konuları konuşmak için bizimle sohbet hizmetinden faydalanmak adına girişlerini gerçekleştirecektir.

Her insan, oldukça güvenilir ve samimi bir arkadaşlığa sahip olmak istemektedir. Eğer siz de samimi bir arkadaşlığa sahip olmak istiyorsanız, sizi de sitemize bekleriz. Bu zamanda, gerek reel de gerek ise sohbet sitelerinde samimi arkadaş bulmak oldukça zordur. Sosyal medya üzerinden de kendilerine yeni arkadaş edinmek isteyen kişiler, her daim olumlu sonuç alamamaktadır. Sohbet sitelerinde yoğun olan kullanıcı girişleri sayesinde siz de kendinize uygun olan arkadaşı seçerek doğru arkadaşı edinebilirsiniz.

Yıllardır İnternet siteleri konusunda çalışan ekibimiz özel bir sitede sizlere Androirc.net kurarak geniş çaplı bir hizmet vermeye karar vermiş ve bunun üzerine bu siteyi kurmuş bulunmaktadır. Gerek tasarım gerekse kullanılan yazılım olarak çok büyük dikkatle yapılmış olan sitemizin hareketli yapısı da özellikle tasarım konusunda çok değerli insanlarla çalışmış olmasından ileri gelmektedir. Gerekli hassasiyet ve özen gösterilerek hazırlanmış olan internet sitemizde siz de bol vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Gerek blok kısımları, gerek haber kısımları hatta sinema kısmında son dönemde var olan ve gösterime çıkacak olan haberler hakkında da bol bilgi alabileceksiniz. Umarız bol vakit geçirir ve bizleri beğenirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir