Fotoğrafa tıklayın ve androirc programını play store aracılığı ile telefonunuza indirin.
Türkiye'de birçok insanın sohbet ve chat sitelerine giriş yapmak için kullandığı, türkçe dil desteği bulunan programımız tüm sohbet sunucularına giriş sağlamaktadır.

Mobil Android Cihazlarda Sohbet İmkanı

Android ile sohbet etmek artık bilgisayarlardan daha kolay hale geldiği günümüzde sizlere Çevrim içi sohbetin farklı bir yönünü sunmaya çalışacağız.

Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsunuz ve chat yapmak istiyorsanız playstore de yaptığınız aramada muhtemelen ilk sırada Android IRC Client çıkacaktır ama yine de diğer uygulamaları da deneyip görmek isteyeceksiniz ancak 100 binlerce kullanıcı gibi sonunda Android IRC Client uygulamasında karar kılacaksınız ancak sizlerin bu evrelerden geçmemesi için Android IRC Client programının sizlere tanıdığı olanaklardan bahsetmeye çalışacağız.

Android IRC Client sizden kredi kartı bilgisi istemez, çoklu karakter kodlama özelliği ile dilediğiniz dilde erişim sağlayabilirsiniz ayrıca birden fazla tema ve renk seçeneği ile sohbet deneyiminizi kişiselleştirmemesini sağlamaktadır.

Saniyeler içerisinde telefonunuza kurarak tek tıkla sohbete etmeye başlayabilirsiniz, Android IRC Client ile yepyeni bir Dünya’ya merhaba diyebilirsiniz ayrıca uygulamaya alışmanız en fazla 10 dakikadır, 10 dakika içerisinde yıllarca kullanıyor gibi adapte olabileceğiniz bir yapıda tasarlanmış eşsiz bir sohbet uygulamasıdır.

Doğru platformda sohbet ettiğinizde reel hayatta yakalayamadığınız bir dostluk ortamı yakalamanız çok zor değil çünkü profil oluşturma zorunluluğunuz yok bu sayede daha özgür ve daha içten olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklara belki aşklara hatta güzel arkadaşlık ortamlarına yelken açmak için en ideal yol chat odalarında kendinize uygun bir oda seçmektir üstelik bunu saniyeler içerisinde kendinize bir rumuz seçerek yapabilirsiniz.

Üstelik bunu telefonuzu kasmayan, internetinizi minimum düzeyde tüketen güvenli Android IRC Client uygulaması ücretsiz olarak sunuyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir