androirc
Fotoğrafa tıklayın ve androirc programını play store aracılığı ile telefonunuza indirin.
Türkiye'de birçok insanın sohbet ve chat sitelerine giriş yapmak için kullandığı, türkçe dil desteği bulunan programımız tüm sohbet sunucularına giriş sağlamaktadır.

Mobil Chat Programı Nasıl İndirilir?

Mobil chat programları bildiğiniz üzere popüler ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Arkadaşlık sitelerinin genel olarak insanlara sunduğu bu programlar, üyelik ve ücret isteyen programlardan oluşabiliyor. Sizlere ücretsiz ve Türkiye’nin üretimi olan mobil chat programı ile ulaşmaya çalışıyor, binlerce kişinin kullanmakta olduğu yerli mobil chat programımızı tanıtmak istiyoruz.

Sitemiz üzerinde gerekli indirme kısımlarını bularak programı edinebilir, bizimle sohbet etmek için sitemize girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Düşük boyutta ve oldukça kullanışlı olan programımız IRC sohbet tabanlı bir sisteme giriş yapmakta ve android cihazlarda çalışmaktadır.

Android IRC Programı Türkiye!

Ülkemiz yazılımcıları tarafından özel olarak geliştirilen ve tasarlanan programımız, tüm kullanıcıların ilgisini çekmekte ve oldukça yaygın bir indirme kapasitesine ulaşmaktadır. Hemen indirin ve programın sahibi olmaya başlayın. Birçok ülke tarafından da tercih edilen programımız, düşme problemi ve benzeri programlarda yaşanan tüm problemlerin üstesinde gelebilmiş tek chat programıdır.

Alta alındığında çalışması ve birçok katkısı ile insanlara kolaylık sunan bir program haline gelmiştir. Güzel vakitler geçirebileceğiniz bir sohbet programı ile sizleri tanıştırıyor, kaliteli insanların buluştuğu bir mecrada sizleri buluşturuyoruz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir